You can define unique custom header messages with images for every pages. If you don't want this part you can deactivate theme settings panel... Click here to watch help videos and learn how to add unique header image and message for every pages... It's easy; only 1-2 steps...

JONEX SPORT PRACA Mława – Inżynier Konstruktor

Wymagania

Inżynier Konstruktor Jonex Sport

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość kosztorysowania;
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu dokumentacji technicznej 2D oraz 3D, ze szczególnym uwzględnieniem rysunków wykonawczych detali oraz rysunków złożeniowych;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu prototypów oraz odpowiedniej dokumentacji z tym związanej;
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad;
  • Znajomość programu Solid Works oraz innych programów 3D
  • Doświadczenie: min 1 rok na podobnym stanowisku.
  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań;
  • Odpowiedzialność;

Obowiązki

  •  Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji 2D i 3D oraz nadzór nad procesem jej wdrażania na produkcji;
  •  Analiza i optymalizacja konstrukcyjna istniejących oraz nowych produktów zgodnie ze specyfikacją klientów;
  •  Ustalanie z klientami firmy szczegółów konstrukcyjnych produktów wdrażanych do produkcji;
  •  Zarządzanie projektami w ramach zorganizowanych grup projektowych;
  •  Nadzór oraz aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym prototypów;
  • Testowanie nowych oraz istniejących produktów pod kątem wymagań klienta;
  • obserwacja oraz analiza trendów rynkowych w celu rozwoju istniejących produktów oraz wdrażania nowych (wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjno – technologicznych);

Oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania w realizację zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych ( pocztą tradycyjną lub mailową na adres: praca@jonexsport.pl ):

  • • CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.